Misyonumuz

Güvenilir ve ilkeli ürünlerinden hiç taviz vermeden.''Kaliteli Ürün'', ''Hızlı Lojistik'' ve ''Uygun Fiyat'' denildiğinde otomotiv ve e-ticaret
sektöründe ilk akla gelen firma olmak ve tüm müşterileri, tedarikçileri ve çalışanları için bir farklılık ve değer oluşturmaktır

Vizyonumuz

Sunmuş olduğu ürünlerin kalitesi, teknik destek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile otomotiv ve e-ticaret sektöründe lider kuruluş olmaktır.

2014
Parça Hamisi Kuruluş Tarihi
E-Ticaret Girişimi İle Başlangıcı
100K
100 Bin’i Aşkın Yedek Parça
Ürün Stoklarda Hazırlanmıştır
50K
2014 - 2015 Yılları Arasında
Toplam 50 Bin Ziyaretçi
parcahamisi.com 2014 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş sektörün en genç ve en dinamik şirketidir. Tecrübeli satış elemanları ile uzman yazılımcıları bir çatı altında toplayan şirketimizin kuruluş amacı müşterilerin talepleri doğrultusunda kendini geliştirmek ve otomotiv sektöründe her anlamda lider firması olmaktır. Önceki senelerde otomotiv yedek parça sektörünün toptan ve perakende satış bölümlerinde tecrübe kazanan firmamız şimdi yeni girişimiyle tüm Türkiye’ye açılmayı hedeflemektedir.

Bu yeni girişimi ile yatırımcılara ulaşmayı arzulayan firmamız, her geçen gün daha da büyümeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yedek parçanıza tek tıkla ulaşabileceğiniz bir platform yaratma hayaliyle çıktığımız bu yolda şimdi sizlerleyiz. Otomotiv yedek parça sektöründe uzmanlaşan firmamız, teknoloji ve bilişimi de çok yakından takip etmektedir. Her yeni girişim gibi bu yolda en çok siz değerli müşterilerimizin desteğine ihtiyacımız var. Kurumsal yapımız ve enerjimiz bu alanda en güvendiğimiz özelliklerimiz arasındadır. Toptan firmamızdan tecrübe ettiğimiz hızlı lojistik, ucuz ve kaliteli ürün ile perakende mağazamızdan öğrendiğimiz müşteri odaklı çalışmayı şimdi teknolojiyle buluşturduk.

Bu projeyi oluştururken piyasada hali hazırda hizmet vermekte olan e-ticaret sayfalarına yapılan şikayetleri dikkate aldık, araştırma ekibi kurup müşterilerin ne istediğini sorduk. Aldığımız cevaplar ile birlikte sizin istediğiniz gibi bir sayfa oluşturduk. Parçahanesi.com aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak, vaktinizden ve uygun fiyatlardan yararlanmanız amacıyla kurulmuştur. Üretici olan veya İthalat yapan firmaları fiziksel bir mağaza olmadan direk aracı müşteri ile buluşturmak amacıyla kurulmuş bir internet sayfasıdır. Dolayısıyla üreticinin vermiş olduğu fiyatlar en uygun aralıklarla müşteriye sunulmaktadır. Türkiye’nin “oto yedek parça” denildiğinde akla gelecek tek firma olmak hedefinde sizlerle beraber yürümeye hazırız.