İŞ ORTAKLARIMIZ

 

Türkiye’de bulunan otomotiv yedek parçası yan sanayi üreticilerinin, orijinal ve yan sanayi yedek parça ithalatçılarının, toptancılarının vb. firmaların ürünlerini direk olarak tüketiciye ulaştırmaktayız. Onlarca marka aracın, yüzbinlerce yedek parçasını en uygun fiyata, en hızlı şekilde göndermekteyiz. Dünyaca ünlü yan sanayi yedek parçaları, orijinal parçaları ve otomotiv yedek parça tedariği adına her ürünü sizlere ulaştırmaktayız. Toplamda 90 adet yedek parça markası ile (orijinal parça dahil) sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli bir hizmet sunma ilkesiyle ilerlediğimiz bu yolda kargo ve taşımacılık da önemli bir yere sahip. Çalıştığımız firmaları seçerken özenli ve dikkatli davranıyoruz. Günümüz teknolojisine ayak uydurmuş, tecrübeli ve hızlı kargo imkanını sunan firmalarıyla çalışmaktayız. Kargo şirketleri ile kurduğumuz teknolojik alt yapı ve ortaklık ile ürünlerin takibini hızlı bir şekilde gerçekleştirip, müşterimize hızlı bilgi verebiliyoruz. Bunun yanında özel kurye hizmeti veren firmalar ile çalışmaktayız. Aracınızı yaptıracak bir yeriniz yok ise anlaşmalı yetkili servislerimizden veya özel servislerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için satış danışmanınız ile görüşmeniz yeterlidir. Size hiçbir ücret talep etmeden cevap verecek ve yönlendirecektir.

 

TEDARİKÇİMİZ OLUN

 

Eğer siz de yüz binlerce otomotiv yedek parçasının bulunduğu ve aksesuar ürünlerinin sergilendiği www.parcahamisi.com internet sitesinin bir üyesi olmayı ve ürünlerinizin milyonlara ulaşmasını istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Formunuz satın alma departmanı tarafından incelendikten sonra size en fazla 3 iş günü içinde geri dönüş yapılacak ve hem yerinizi, hem sattığınız ürünleri görmek üzere bir randevu talep edilecektir. Bu aşamadan sonraki tüm sözleşme ve haklar saklıdır.

 

CAPTCHA
Please wait...