Sizden gelen, merak edilen tüm soruları bu bölümde hazırladık.
Sıkça Sorulan Sorular ve merak edilen tüm sorulara bu bölümden
cevap bulabilirsiniz

 

Parça Hamisi ile istediğim yedek parçayı nasıl satın alabilirim?

Site Üzerinden

Sayfamız üzerinden istediğiniz bir ürünü 256 bit SSL sertifikası ile satın alabilir, birden fazla yedek parçayı sepete ekley-
erek, parça listenizi oluşturabilirsiniz. Parça Hamisi ile nasıl alışveriş yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız

 

Telefonla Arayarak

E-Ticaret sayfasından alışveriş yapmak sizin için ideal değilse, müşteri PH Müşteri Temsilcimizi arayarak istemiş
olduğunuz yedek parçaların listesini çıkartarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz

PH Müşteri Hizmetleri: 0212 234 31 34-36

 

Canlı Destek

İstediğiniz parçayı mesai saatleri dışında bulduysanız ve anında ulaşabileceğiniz, bilgi alabileceğiniz bir müşteri temsilcisi arıyorsanız, sayfamızın sağ alt bölümünden anlık bilgi alabilir, istediğiniz parçaları sipariş edebilirsiniz.

 

 

Parça Hamisi ile istediğim yedek parçayı nasıl satın alabilirim?

Kapıda Ödeme

Kredi kartı veya havale yapmak istemiyorsanız, yada güvensizlik yaşıyorsanız parçalarınızı aldıktan hemen sonra ödemesini yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kapıda ödeme seçenekleri için tıklayınız

 

Havale veya EFT

Ödemeyi nakit yapıp, %5 indirimden yararlanmak istiyorsanız, almış olduğunuz ürünlerin havalesini PH Müşteri Temsilcisine bildirerek gerçekleştirebilir, nakit ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Kredi Kartı ile

Nakite sıkıştıysanız, ödemelerinizi taksitli yapmak istiyorsanız 256 bit SSL sertifikalı güvenli alışverişten yararlanabilir, yapmış olduğunuz ödeme sonrası 24 saatte kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

 

 

Yedek Parça teslimat işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Anlaşmalı Kargo ile

Anlaşmalı kargo firmaları ile satın almış olduğunuz ürünü aynı gün içerisinde yani 24 saatlik zaman diliminde tarafınıza kargo yapıyoruz. Almış olduğunuz ürün anlaşmalı kargo firmalarının sözleşmelerinde en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza gönderiliyor.

 

Özel Servis Aracı ile

İstanbul içi tüm acil çıkışlarda özel kurye hizmetimizden yararlanabilir, ürünü en hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun 3 saatlik zaman diliminde istemiş olduğunuz ürün tarafınıza yönlendirilir.

 

Uçak Kargo & Otobüs Kargo

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla, aciliyet belirttiğiniz yedek parçalarda, Uçak Kargo yada Otobüs kargo seçeneklerinden yararlanabilir, aracınız için yedek parçayı Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun temin edebilirsiniz.

 

Not: Sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. “En iyisini müşteri bilir” mantığı ile hareket etmekte olan ekibimize, tavsiyelerinizi veya alternatif seçeneklerinizi sunabilirsiniz. Sipariş her ne şartla olursa olsun istemiş
olduğunuz özel teklifler dikkatece alınacaktır.